آغاز همکاری گسترده میان گروه تولیدی پویا صنعت،  مجتمع توریستی گردشگری کریاس پلاس میبد و جناب آقای شف ابوالحسنی

در تاریخ 5 الی 7 بهمن ماه 1397 استان یزد و به خصوص شهر زیبای میبد به میزبانی مجتمع گردشگری کریاس پلاس میبد و همکاری گسترده گروه تولیدی پویا صنعت، شاهد حضور یکی از نوابغ صنعت آشپزی ایران جناب اقای شف ابوالحسنی بود.

مجتمع کریاس پلاس میبد بزرگترین و باشکوه ترین مجتمع تفریحی و توریستی در خاورمیانه است که باعث رشد اقتصاد و صنعت گردشگری استان یزد و به خصوص شهر تاریخی میبد شده است. این مجتمع دارای 34000متر مربع فضا،رستوران، سالن اجلاس، مرکز تجاری، شهر بازی و هزاران امکانات تفریحی دیگر می­باشد.

گروه تولیدی پویا صنعت با سابقه­ای درخشان در زمینه تجهیز آشپزخانه صنعتی، رستوران، هتل، کافی شاپ; تجهیز اشپزخانه ها و رستوران های این مجتمع را بر عهده گرفته است.

گروه تولیدی پویا صنعت با هدف کمک به ارتقا و پیشرفت صنعت غذایی کشور فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده است. همچنین این گروه تولیدی اولین تولید کننده تخصصی انواع دستگاه­های کباب گیر|کباب زن، کباب پز،جوجه سیخ کن، سیخ شوی و همبرگرزن در ایران می­باشد و برای محصولات تولیدی خود موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع شده است. این گروه با بهره گیری از کارشناسان جوان، متخصص، متعهد و بومی خود روزبه­روز در حال گسترش است.

جناب اقای شف ابوالحسنی به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین سرآشپزان ایران شناخته می­شوند که دارای سابقه ای فراوان و بی نظیر در زمینه راه اندازی رستوران هستند.در سابقه کاری ایشان راه اندازی رستوران­های مختلف در تمامی ایران با منو­های غذایی عالی و کم نظیر دیده می­شود که در حال حاضر تمامی این رستوران­ها معروف و مشهور هستند و مورد استقبال خوب مردم قرار گرفته است.

همکاری گروه تولیدی پویا صنعت با مجموع کریاس پلاس میبد و جناب آقای ابوالحسنی سرآغاز موفقیت های روز افزون بزرگی در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران می­باشد.