بی تردید همبرگر یکی از فست فود های محبوب در بین مردم کشور ماست، تولید همبرگر اغلب با دخالت دست و غیر بهداشتی می باشد. از سوی دیگر تولید همبرگر به تعداد زیاد و وزن های متفاوت بسیار زمان بر است.

راه حل این مشکلات استفاده از دستگاه هایی صنعتی است که بتواند به صورت اتوماتیک این فرایند را با دقت و سرعت مناسب انجام دهد. نمونه های خارجی این دستگاه قبلا توسط چند کشور تولید شده و در بازارهای جهانی موجود است. با توجه به شرایط ارزی و تحریم های بین المللی و با یک بررسی ساده اقتصادی خیلی زود به این نتیجه می رسیم که تهیه این دستگاه ها برای ما ایرانیان مقرون به صرفه نیست. علاوه بر این ارائه خدمات پس از فروش این دستگاه ها سخت و هزینه بر است.

با هدف رفع نیاز بازار داخلی به این دستگاه ها گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت  اقدام به تولید دستگاه همبرگر زن تمام اتوماتیکی نموده است که از لحاظ کیفیت و سرعت برتری محسوسی از نمونه های خارجی دارد.

از مزیت های شاخص دستگاه همبرگر زن اتوماتیک ایرانی که آن را نسبت به رقبای خارجی برتری می دهد، سرعت بالادرتولید همبرگر های یکسانی است که در آن بافت گوشت حفظ می شود. دستگاه همبرگر زن اتوماتیک توانایی تولید 2000 همبرگر با ابعاد و وزن های مختلف در ساعت را دارد.

یکی دیگر از تفاوت های عمده این دستگاه در مقایسه با نمونه های خارجی آن تولید همبرگر بدون دخالت دست و به صورت کاملا بهداشتی می باشد.

این گروه شرایط ویژه ای را برای خرید محصولات خود از طریق پرداخت وام بلند مدت قرض الحسنه فراهم نموده است که می تواند باعث رونق کسب و کار های کوچک و زود بازده باشد.

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت مخترع این دستگاه سابقه ای درخشان در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارد و افتخاراتی نظیر اولین تولید کننده دستگاه کباب گیر تمام اتوماتیک و اولین تولید کننده دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک را در کارنامه خود دارد. که برای تمامی این تولیدات موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع شده است.

این مجموعه محصولات خود را به 5 قاره جهان صادر می کند و خود را به عنوان برند جهانی معرفی نموده است

 این گروه شرایط ویژه ای را برای خرید محصولات خود از طریق پرداخت وام بلند مدت قرض الحسنه فراهم نموده است که می تواند باعث رونق کسب و کار های کوچک و زود بازده باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید

تلفن واحد فروش:03536272294

تلفن همراه:09129743533