namayeshgah.jpgحضور گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت در دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات تخصصی آشپزخانه های صنعتی، رستوران، فست فود و سایر صنایع وابسته

دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات تخصصی آشپزخانه­های صنعتی در تاریخ 7 الی 10 دی ماه سال 97در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد و بسیار پربازدید و مفید ارائه شد.

شرکت­هایی همچون پویا صنعت، تابش استیلا، روماکس، مکث، شبستری، هبتور و نوین تجهیز ... در این نمایشگاه حضور داشتند و محصولات خود را به صورت تخصصی ارائه دادند.

افراد متفاوتی در این نمایشگاه حضور یافتند از جمله:

  • رستوران داران و هتل داران برای بروزتر کردن تجهیزات
  • افرادی که قصد راه اندازی رستوران و هتل داشتند
  •  و سایر همکاران مرتبط در این زمینه

هلدینگ پویاصنعت خیلی قوی ظاهر شد و با استقبال بسیاری از بازدید کنندگان روبرو شد.

علاوه بر کباب گیر و کباب پزهای اتوماتیک از محصولات جدید خود یعنی همبرگرزن و جوجه سیخ کن اتوماتیک رونمایی کرد .

جوجه سیخ کن و همبرگر زن اتوماتیک از محصولات جدید پویا صنعت هستند که برای اولین بار در ایران اختراع شده­اند و بسیار پرکاربرد و مفید هستند که مورد استقبال بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفتند.

از بازدید کنندگان غرفه پویا صنعت در  این نمایشگاه می توان به جناب آقای میرابراهیمی رییس اتحادیه صنف رستوران ها و سلف سرویس های تهران، جناب آقای قندهاری رییس صنف فست فود یزد، جناب آقای سامان گلریز،  جناب آقای جعفر ابوالحسنی و پیمان فتحی نژاد از سرآشپزان توانای ایران، مدیریت محترم اتحادیه هتل های گردشگری و جناب آقای بهرام شبستری، جناب آقای اصلان شبستری و مدیریت شرکت طبخ شمیم جناب محمودیان و سایر عزیزان اشاره کرد.

هدف ازاین نمایشگاه معرفی محصولات به صورت تخصصی به همکاران و بازدید کنندگان برای رشد صنعت رستورن و غذا و کیفیت و بهداشت صنایع غذایی کشور بود. 

پویا صنعت با سایر همکاران خود در این نمایشگاه آشنا شد و جلسات مهمی برای همکاری های دوجانبه برای پیشرفت هرچه بیشتر و سهولت کار با استفاده از تکنولوژی صورت گرفت.

جناب آقای میرجلیلی مدیریت مجموعه پویا صنعت و جناب آقای قنادباشی مدیریت فروش این مجموعه هستند که جلسات مهمی در زمینه تجهیزات تخصصی و همچنین صادرات این تجهیزات به خارج از کشور با سایر مدیران برگزار کردند .

هدف پویا صنعت پبشرفت صنعت رستوران و صنایع غذایی کشور از لحاظ بهداشت و ایمنی در بالاترین سطح ممکن است و تایید وزارت بهداشت برای تجهیزات برای مدیر عامل مجموعه بسیار مهم است .

برای رستوران هایی که تیراژ بالایی برای کباب و جوجه کباب و همبرگر دارند، استفاده از تجهیزاتی  که بتوانند کارشان را به سرعت و با نظم و به بهترین شکل ممکن انجام دهند واجب است. همواره دنیا رو به پیشرفت است و مسلما انسان باید برای پیشرفت خود از تکنولوژی استفاده کند. صنعت رستوران و هتلداري هم همینگونه است. با استفاده از تجهیزات بروز کار تمامی پرسنل راحت می شود و سرعت و پیشرفت کار در مواقع شلوغی رستوران بالا می رود. از طرف دیگر بهداشت به طور کامل رعایت می شود و هیچ مورد غیر بهداشتی دیگر وجود ندارد. هزینه های این دستگاه ها نیز تا چند ماه بعد به طور کامل جبران می شود.

پس به شما پیشنهاد می کنم مطالعه ای در این زمینه داشته باشید و با متخصصین پویا صنعت یک مشاوره رایگان داشته باشید تا در این مورد اطلاعاتی کسب کنید.

قاینمب