تجهیزات آشپزخانه پویا صنعت

اشتراک گذاشته شده با :

کباب گیر

سوالات متداول در مورد کباب پز


 • تفاوت‌های سالاماندر با کباب پزهای ریلی تابشی در چیست؟

مهمترین تفاوت سالاماندر و کباب پزهای ریلی در این می‌باشد که، کباب پزهای ریلی، فاصله شعله با هردو قسمت کباب یکسان می‌باشد، اما سالاماندرها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و می‌توان فاصله میان شعله و کباب را تنظیم کرد. در نتیجه از کباب پزهای ریلی تنها برای پخت کباب کوبیده و جوجه کباب می‌توان استفاده نمود. اما از سالاماندر می‌توان برای طبخ انواع کباب‌های کوبیده، جوجه‌کباب، کباب‌ماهی، استیک و... استفاده نمود.

 • میزان مصرف آب در دستگاه‌های کباب پز چه میزان می‌باشد؟

دستگاه‌های کباب پز مصرف آب زیادی ندارند. تنها آب مصرفی در کباب پزها، آبی است که درون سینی داخل کباب پز ریخته می‌شود تا روغن حاصل از پخت کوبیده به سینی نچسبد.

 • میزان مصرف گاز در دستگاه‌ه‌های کباب پز چه میزان می‌باشد؟

 مصرف گاز در دستگاه‌‌های کباب پز بسته به نوع (ریلی، سالاماندر، اتوماتیک) و ظرفیت دستگاه متغیر می باشد. هرچه ابعاد دستگاه بزرگتر، یا ظرفیت بیشتری داشته باشد، مصرف گاز بیشتری نیز دارد.

میزان مصرف گاز در دستگاه‌های کباب پز از ۲ تا ۸ متر مکعب متغیر می‌باشد.

 • میزان مصرف برق در دستگاه‌های کباب پز چه میزان می‌باشد؟

دستگاه‌های کباب پز به سه نوع کباب پزهای ریلی، سالاماندر و اتوماتیک تبدیل می‌شوند. در دستگاه‌های ریلی و سالاماندر مصرف برق تقریبا صفر می‌باشد، چراکه تنها برق مصرفی برای جرقه زدن، به‌منظور روشن کردن دستگاه می‌باشد.

اما در کباب پزهای اتوماتیک از نیروی برق برای حرکت ریل استفاده می‌شود و مصرف برق بیشتری دارد. میزان مصرف برق در دستگاه‌های اتوماتیک ۷۵ وات در ساعت می‌باشد.

 • آیا حرارت دستگاه کباب پز به بیرون نشت داده می‌شود؟

بله، در هنگام روشن بودن دستگاه حرارت دستگاه به بیرون ساطع می‌شود و در صورت قرارگیری کنار دستگاه، گرمایی را حس خواهید کرد. البته اگر در آشپزخانه خود هودی متناسب با فضای محل نصب کنید، مشکل گرما به سادگی قابل حل کردن می‌باشد.

 • جنس بدنه کباب پز از چه می‌باشد؟

شاسی دستگاه‌های کباب پز بسته به کیفیت، هزینه و دوام از جنس‌های متفاوتی می‌توانند باشند. بهترین جنسی که برای دستگاه‌های کباب پز می‌توان استفاده کرد پروفیل استیل می‌باشد. پروفیل استیل دارای دوام بسیار زیادی می‌باشد و در مقابل گرما نیز مقاومت خوبی را از خود نشان می‌دهد و باوجود قرارگیری مداومش در مقابل گرما عمر بسیار طولانی دارد. اما هزینه آن به شدت بالا می‌باشد.

از آنجائیکه قیمت همواره نقش کلیدی در خرید یک محصول ایجاد می‌کند، بهتر است تناسبی میان قیمت، کیفیت و دوام محصول باشد. از این رو شاسی‌هایی که از جنس پروفیل آهن با روکش رنگ ‌کوره‌ای می‌باشند گزینه بهتری می‌باشند.

 • آیا می‌توان از سیخ‌های چوبی در دستگاه‌های کباب پز استفاده نمود؟

بله، شما می‌توانید از سیخ‌های چوبی در هر سه نوع کباب پزهای ریلی، تابشی و اتوماتیک بدون سوختن سیخ‌ها استفاده نمائید.

 • چگونه کباب پز متناسب با نیازم را شناسایی کنم؟

هنگامی که شما یک دستگاه کباب پز را خریداری می‌نمائید، جدا از هزینه‌ هنگفتی که پرداخت می‌کنید، مشغول خرید یک کالای سرمایه‌ای بزای کسب و کار خود می‌باشید. پس نمی‌توانید پیش خودتان بگویید که فعلا این کباب پز را می‌خرم و اگر مشکل داشت بعدا یکی دیگر را جایگزین آن می‌کنم. در همان وهله اول باید دقیقا نیازتان را شناسایی کرده و متناسب با اقدام به خرید بنمائید. در زیر می‌توانید بخشی از نکاتی را که هنگام خرید باید بدان توجه کنید، را مشاهده بفرمائید:

 • هزینه: امروزه شرکت‌های متفاوتی وجود دارد که کباب پزهای متفاوتی، با برندهای مختلفی در بازار عرضع می‌کنند. برخی از کباب پزها، با کیفیت‌تر و برخی دیگر دارای کیفیت پایین‌تری می‌باشند. برخی قیمت بالایی دارند و برخی به شدت ارزان‌تر می‌باشند. در این بین شما باید به بودجه‌ای که می‌توانید برای کباب پز خرج کنید، نگاه کنید و متناسب با آن اقدام به خرید کردن بنمائید. دقت داشته باشید که همیشه گرانترین دستگاه، بهترین دستگاه برای شما نیست.
 • ابعاد: دستگاه‌های کباب پز عموما حجم بسیار زیادی را در آشپزخانه شما اشغال می‌کند. از این رو بسیار مهم است که هنگام خرید به ابعاد آشپزخانه خود دقت کرده و دستگاهی را خریداری نمائید که به راحتی بتوانید در فضای آشپزخانه تردد بنمائید.
 • ظرفیت: دستگاه‌های کباب پز ظرفیت‌های پخت مختلفی را دارا می‌باشند. هرچه این ظرفیت بیشتر باشد، هزینه دستگاه نیز بیشتر می‌شود. اگر دستگاهی با ظرفیت کمتر از فروش روزانه خود بخرید، قطعا در زمان‌هایی که پیک کاری شما می‌باشد با مشکل مواجه می‌شوید. چراکه مشتری گرسنه علاقه‌ای به صبر کردن ندارد. و اگر ظرفیت کباب پز متناسب با فروش روزانه باشد، شانس گسترش کسب و کارتان را از خودتان می‌گیرید. بهتر است ظرفیت کباب پز از فروش روزانه شما مقداری بیشتر باشد.
 • شیر برقی: قطعا امنیت دستگاه و افرادی که با آن کار می‌کنند، مسئله شوخی‌برداری نیست. لذا بهتر است دستگاه شیربرقی داشته باشد تا درصورت ایجاد مشکل در آن به صورت خودکار اقدام به قطع گاز بنماید.

قطعا نکات دیگری همچون برند دستگاه، مصرف گاز، شکل ظاهری و ... نکات مهمی ‌می‌باشند که نگام خرید یک دستگاه باید بدان توجه کرد. اما کلیدی‌ترین مسائلی که باید بدان توجه کنید، مطالبی هست که در بالا ذکر شده است.

 • ابعاد دستگاه کباب پز چقدر می‌باشد؟

دستگاه‌های کباب پز در سه نوع کباب پزهای ریلی، سالاماندر و اتوماتیک می‌باشد، که بسته به ظرفیت پخت دارای  ابعاد مختلفی می‌باشند.

نوع دستگاه

مدل

طول

عرض

ارتفاع

کباب پز ریلی تابشی

PS1000K2

145

50

150

PS1000K3

175

50

150

PS1000K4

205

50

150

کباب پز ریلی تابشی عریض

PS1000K2

145

65

150

PS1000K3

175

65

150

PS1000K4

205

65

150

سالاماندر

PS1100K1

95

48

85

PS1100K2

145

50

150

PS1100K3

175

50

150

PS1100K4

205

50

150

کباب پز تابشی اتوماتیک

PS1200K1

110

63

190

PS1200K2

165

63

200

PS1200K3

180

63

230

PS1200K4

220

63

200

PS1200K5

130

63

225

 


سوالات متداول در مورد کباب گیر

سوالات متداول در مورد کباب گیر

جنس قالب­های دستگاه­های کباب گیر/سیخ­گیر از چه جنسی می­تواند باشد؟

قالب­های دستگاه­های کباب گیر یکی از مهم­ترین قسمت­های دستگاه می­باشد که باید بدان توجه کرد. چراکه تاثیر فوق العاده زیادی بر کیفیت کباب حاصله دارد. جنس قالب­های دستگاه­های کباب گیر از سه جنس استنلس استیل، چدن، و آلومینیوم می­باشد، که هریک بسته به نیاز مزایا و معایب خود را دارد.

 • کدام نوع قالب برای دستگاه­های کباب گیر/سیخ­گیر بهتر می­باشد؟

پاسخ به این سوال اندکی دشوار می­باشد، چراکه فاکتورهای متفاوتی همچون قیمت، دوام، وزن و ... بر این موضوع تاثیر دارد. اما به­طور کلی می­توان گفت که استنلس استیل بهترین جنس و کیفیت را دارا می­باشد، البته این قالب سبب چسبیدن کباب به استیل می­شود. راه حل این موضوع بسیار ساده است، افزایش دمای قالب. با افزایش دمای دستگاه از چسبیدن کباب به قالب دستگاه کباب گیر جلوگیری می­شود، که نتیجه افزایش دما، خشک شدن کباب و کاهش کیفیت آن می­باشد. ناگفته نماند که قالب­های استنل استیل از نظر هزینه­ای نیز به شدت بالا می­باشند.

چدن کیفیت مقبولی دارد، و از نظر هزینه­ای به­صرفه تر از استنلس استیل می­باشد، اما قالب­های آن به شدت سنگین می­باشد و وزن دستگاه­ کباب گیر را به شدت سنگین نموده که به دو دلیل پیشنهاد نمی­شود. اول اینکه در صورت ارسال به مناطقی که فاصله مکانی نسبتا زیادی دارند، هزینه حمل افزایش می­یابد و دیگر اینکه به علت سنگین بودن قالب­ها، فرایند تعویض قالب­ها اندکی دشوار می­شود.

قالب­های آلومینیوم، هم دارای کیفیت مقبولی می­باشند و هم از نظر وزنی به شدت سبک­تر می­باشند و از نظر هزینه­ای نیز به شدت مقرون به صرفه می­باشد. لذا شاید بتوان گفت محبوب­ترین نوع قالب­ها می باشد.

درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با قالب­های دستگاه­های کباب گیر با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره­مند شوید.

 • آیا سیخ کردن گوشت با دستگاه کباب گیر/سیخ­گیر ، گوشت را سفت می­کند؟

پاسخ به این سوال هم بله می­تواند باشد و هم خیر. چراکه عوامل متعددی بر سفت شدت گوشت تاثیر دارد که تنها یکی از آن­ها دستگاه کباب گیر می­باشد. عوامل زیر بیشترین تاثیر را بر کیفیت کباب حاصله دارند.

 • کیفیت گوشت
 • میزان ترکیب مواد اولیه (گوشت، پیاز، سبزی و ...)
 • ابعاد قالب
 • جنس قالب

پس می­توان گفت در صورت ترکیب درست مواد (ترجیحا نصف گوسفند، نصف گوساله) و قالب درست و متناسب با ابعاد سیخ، کباب درجه یکی را می­توانید به مشتری عرضه کنید.

 • برای خرید یک دستگاه کباب گیر/سیخ­گیر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هرگاه اقدام به خرید یک دستگاه کباب گیر می­نماییم، جدا از هزینه هنگفتی که می­نمائیم در حال خرید یک کالای سرمایه­ای می­باشیم، که در صورت عدم کیفیت دستگاه یا خرابی آن­ هزینه­های جبران ناپذیری را برای کسب و کار ما به ارمغان می­آورد. پس حتما هنگام خرید باید به نکات زیر توجه کرد:

 • سابقه شرکت سازنده: آیا این شرکت، دارای تجربه کافی در ساخت دستگاه­های کباب گیر می­باشد؟
 • همکاری­ها: این شرکت قبلا با چه ارگان­های بزرگی همکاری داشته است؟
 • موفقیت: این شرکت در پروژه­های قبلی تا چه حد موفق بوده است؟
 • برند: آیا یک برند شناخته شده می­باشد؟
 • سیستم سازنده دستگاه­ها: آیا سیستم این دستگاه­ها به­صورت گیربکسی می­باشد یا هیدرولیکی؟
 • جنس موتور: آیا موتور دستگاه­ا ز یک جنس درجه یک­ ­می­باشد یا خیر؟
 • کیفیت قطعات به­کار رفته: آیا این قطعات دارای دوام لازمه می­باشند؟
 • جنس بدنه دستگاه: اینکه جنسی متناسب با شرایط کار داشته باشد و در مجاورت با رطوبت زنگ نزند.
 • میزان مصرف انرژی (آّب، برق،گاز) در این دستگاه­ها چقدر می­باشد؟
 • میزان مصرف آب در دستگاه­های کباب گیر/سیخ­گیر چه میزان می­باشد؟

عموما دستگاه­های کباب گیر به دو صورت اقدام به گرم نمودن قالب­های خود می­نمایند و همانگونه که احتمالا می­دانید، دمای قالب­ها تاثیر به­سزایی در نچسبیدن گوشت به قالب دارد.  در برخی از دستگاه­ها از آب برای بالا بردن دمای قالب­ها استفاده می­شود. بدین صورت که آب درون مخزنی وجود داشته که این مخزن توسط یک المنت برقی گرم نگه داشته می­شود  و آب درون مخزن توسط یک الکتروپمپ از مخزن به درون قالب­ها انتقال داده می­شود. پس از پخش درون قالب­ها دوباره به مخزن برگشت داده می­شود. در طی این فرایند، مقداری از آب بخار می­شود و باید به­صورت مداوم مخزن آب چک بشود. اما در دستگاه­های جدید قالب­ها مستقیما توسط المنت گرم می­شوند، که در نتیجه مصرف آب آن تقریبا صفر می­شود.

 • میزان مصرف گاز در دستگاه­های کباب گیر/سیخ­گیر چه میزان می­باشد؟

دستگاه­های کباب گیر هیچگونه مصرف گازی را ندارند.

 • میزان مصرف برق در دستگاه­های کباب گیر/سیخ­گیر چه میزان می­باشد؟

دستگاه­­های کباب گیر دارای انواع مختلفی می­باشند که هریک بسته به میزان تولید دارای مصرف برق متفاوتی می­باشند. اما می­توان گفت که این مصرف بین 1.1KW/H تا 2.2KW/H متغیر می­باشد.

 • بدنه دستگاه کباب گیر/سیخ­گیر از چه جنسی می­باشد؟ 

یکی از بخش­های اصلی دستگاه کباب گیر بدنه یا شاسی آن می­باشد، که به علت در معرض دید بودن، اهمیت خاص خودش را دارد. یک ماشین را تصور کنید که موتور بسیار قوی دارد، و به خوبی کار می­کند. اما اگر بدنه درب­وداغانی داشته باشد، تاثیر به شدت منفی در ذهن بیننده می­گذارد. این موضوع برای سایر ابزارآلات نیز صادق است. اگر دستگاه کباب گیر بدنه خرابی داشته باشد، یا قسمت­های مختلف آن زنگ­زدگی داشته باشد، دیگر کسی نمی­گوید این دستگاه چقدر کباب­های خوبی می­گیرد.

دستگاه­های کباب گیر را می­توان از پروفیل آهن با روکش ورق استیل یا از پروفیل استیل با روکش ورق استیل ساخت. پروفیل استیل نسبت به پروفیل آهن دارای کیفیت، طول عمر و استحکام بیشتری می­باشد. اما پروفیل آهن ارزانتر می­باشد.

 • انواع دستگاه­های کباب گیر/سیخ­گیر چیست؟

دستگاه­های کباب گیر بسته به نیاز مشتری در انواع مختلفی ساخته می­شود، تا مشتری بتواند بسته به نیاز خود، دستگاه کباب گیر مورد نیاز خود را شناسایی کرده و اقدام به خریداری آن بنماید. تفاوت­های این دستگاه­ها در ابعاد، بدنه، جنس پیستون، سیستم کارکرد و ... می­باشند. اما تفاوت اصلی این دستگاه­ها به توانایی تولید کباب آن­ها در واحد زمانی بستگی دارد. به­طور کلی دستگاه­های کباب گیر به انواع رومیزی، مبله، دوقلو و تمام اتوماتیک تبدیل می­شوند.

 • آیا کباب گیر/سیخ­گیر­های رومیزی عمر کوتاهتری نسبت به کباب گیر/سیخ­گیرهای مبله  دارند؟

کیفیت دستگاه­های کباب گیر رومیزی و مبله در یک سطح می­باشد و هردوی آن­ها طول عمر بلند و یکسانی را دارند. چیزی که باعث تفاوت میان این دو نوع کباب گیر می­باشد، ابعاد آن­ها و بالطبع تواناییشان در میزان تولید کباب می­باشد.

البته باید دقت داشت که اگر تصمیم به مقایسه یک کباب گیر مبله و یک کباب گیر رومیزی را دارید، هردوی آن­ها باید از یک برند و یک کارخانه باشند.

 • آیا کیفیت کباب­های گرفته شده در کباب گیر/سیخگیر­های رومیزی، با کباب گیر/سیخگیرهای مبله تفاوتی دارند؟ 

این دو نوع دستگاه دارای سیستم کاری و عملکرد مشابه و یکنواختی می­باشند. تنها تفاوت آن­ها در ابعاد و ظرفیت تولید آن­­ها می­باشد. پس می­توان گفت که خیر، این دو نوع دستگاه کباب­هایی با کیفیت یکسان می­گیرند.

 • چه کباب گیری/سیخ­گیر متناسب با نیاز من می­باشد؟

برای پیداکردن مناسب­ترین کباب گیر­ برای شما لازم است که دقیقا مشخص­ شود به چه نوع کباب گیری نیاز دارید، برای فهیمدن این موضوع نیاز است به پنج سوال اساسی زیر پاسخ دهید:

 • برای خرید یک کباب گیر تا چه حد می­توانم هزینه بنمایم؟
 • چه نوع کبابی (وزن و ابعاد) می­خواهم تولید بنمایم؟
 • ظرفیت روزانه تولید من چه­قدر باشد؟
 • در صورت محبوبیت رستورانم و افزایش مشتریان، میزان فروش من تا چه­قدر افزایش می­یابد؟
 • ابعاد آشپزخانه من چه­قدر می­باشد؟

پاسخ هریک از این سوالات، کمک بسیار زیادی به تصمیم گیری شما می­کند.

اینکه بدانید چقدر هزینه می­توانید برای خرید یک دستگاه انجام دهید، بازه­ی انتخاب شما رو محدودتر می­نماید و در صورت استعلام قیمت و بالا بودن آن، به راحتی می­توانید آن شرکت را از لیست خرید خود حذف کنید.

دانستن اینکه چه نوع کبابی با چه وزن و ابعادی می­خواهید طبخ کنید، این نکته را برای شما روشن می­کند که آیا شرکت مورد نظر توانایی ساخت چنین قالب­هایی دارد یا خیر؟

بسیار مهم است که پیک کاری خود را بدانید، و دستگاهی بخرید که بتواند آن تعداد کبابی که شما نیاز دارید در کمترین زمان برای شما تهیه کند. شما نمی­توانید به مشتری خود بگویید شما تشریف داشته باشید تا من یک ساعت دیگر غذای شما را برایتان بیارم، مشتری که وارد رستوران شده است، قطعا گرسنه است و آخرین چیزی که می­خواهد بشنود این است که برای آماده شدن غذایش بیشتر از حدی که باید صبر کند. هنگام خرید یک دستگاه­کباب گیر در حال پرداخت هزینه زیادی می­باشید پس باید نه تنها دستگاهی باشد که با توجه به شرایط فعلی جوابگوی نیاز شما باشد، بلکه در صورت پیشرفت کسب­وکارتان بازهم بتواند بدون هیچ مشکلی برای شما کار کند و تعداد کباب مورد نظر شما را آماده کند.

ابعاد دستگاه هم نکته بسیار مهمی می­باشد که عموما از قلم می­افتد و بدان توجه نمی­شود. تجهیزات آشپزخانه صنعتی عموما بزرگ می­باشند و در کنارهم قرارگیری آن­ها حجم زیادی از آشپزخانه را اشغال می­کند. پس باید به ابعاد دستگاه­ها هم توجه شود، که متناسب با فضای آشپزخانه باشند.

 • چرا باید از دستگاه کباب گیر/سیخ­گیر استفاده کنیم؟

شما الزاما نیاز به استفاده از دستگاه کباب گیر ندارید. اگر شما مدیریت یک رستوران کوچک را بر عهده دارید و از شرایط به اندازه کافی راضی هستید که هیچ‌گونه نیاز به رشد و گسترش رستوران را در خود احساس نمی‌کنید، خب مسلما هیچ‌گونه احتیاجی به استفاده از دستگاه کباب گیر ندارید. اما در صورتی که تمایل به مدیریت یک رستوران بزرگ، یا رشد و گسترش رستوران فعلی خود را دارید، بحث کاملا فرق می‌کند.

سیخ‌گیری کباب فرایندی به شدت زمان‌گیر و در عین حال نیاز به افرادی با مهارت کافی می‌باشد. دستگاه‌های کباب گیر به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان، بیشترین کباب را تولید کنید بدون اینکه دغدغه‌ای از جانب نیروی انسانی داشته باشید.

 • آیا با یک دستگاه کباب گیر می‌توانم چندین نوع کباب سیخ‌گیری کنم؟

بله. اگر دستگاه‌ کباب گیر شما توانایی تعویض قالب را داشته باشد، این کار به سادگی امکان‌پذیر می‌باشد.

 •  آیا می‌توان چند قالب را بر روی یک دستگاه‌کباب گیر قرار داد؟

یک رستوران ممکن است در منوی غذایی خود چندین نوع کباب در وزن‌ها و اشکال مختلف داشته باشد. در این حالت قطعا نمی‌توان تنها از یک نوع قالب برای سیخ‌گیری استفاده کرد و نیاز به تعویض قالب بنا به نیاز مشتری می‌باشد.

این یکی از نکات بسیار مهم می‌باشد که هنگام خرید دستگاه باید بدان توجه کرد: آیا بنا به هر دلیلی امکان تعویض قالب وجود دارد؟ و و اگر این امکان وجود دارد، آیا دستگاه کباب گیر امکان تزریق در وزن‌های مختلف را دارد؟

پاسخ به این دو نکته بسیار مهم می‌باشد، چراکه امکان تعویض قالب برای بعضی از دستگاه‌ها وجود ندارد و تنها از یک نوع قالب باید استفاده کرد، و در بعضی دیگر از دستگاه‌ها می‌توان قالب را عوض کرد، ولی دیگر امکان اینکه سرعت و وزن تزریق را کنترل کرد، وجود ندارد.

 • آیا تعویض قالب‌های دستگاه کباب گیر فرایندی سخت و زمان‌بر می‌باشد؟

اینکه قالب‌های دستگاه‌های کباب گیر را به سادگی بتوان عوض کرد یا خیر، بسته به شرکت سازنده دستگاه کباب گیر و نوع ساخت دستگاه دارد. بعضی از دستگاه‌ها که اصلا امکان تعویض قالب را ندارند. در برخی از دستگاه‌های دیگر تعویض قالب امکان پذیر می‌باشد ولی فرایندی پیچیده و دشوار می‌باشد و در بعضی دیگر از دستگاه‌ها به سادگی امکان‌پذیر می‌باشد.

توجه به این نکته بسیار مهم می‌باشد و سوالی است که حتما هنگام خرید یک دستگاه کباب گیر باید پرسیده شود.

 • می‌توان در یک دستگاه بیشتر از یک قالب قرار دارد؟

دردستگاه‌های کباب گیر معمولی تنها یک قالب را در لحظه می‌توان قرار داد که امکان تعویض آن نیز به سادگی امکان پذیر می‌باشد. اما در دستگاه‌های مبله، شما می‌توانید دو قالب را در دستگاه به‌طورهمزمان قرار دهید وو دو نوع مختلف کباب را سیخ‌گیری بنمائید.

 •  ظرفیت مخزن کباب گیر چند کیلوگرم می‌باشد؟

میزان گوشتی که در هربار سیخ‌گیری شما می‌توانید در دستگاه کباب گیر قرار بدهید، به صورت نرمال ۷ کیلوگرم می باشد. این مقدار معادل ۲۵ تا ۲۰ سیخ کباب بناب، یا ۷۰ سیخ کباب معمولی می‌باشد. اما بسته به نیاز مشتری از ۲ تا ۱۵ کیلوگرم حجماین مخزن را می‌توان تغییر داد.

اختراع اولین همبرگر زن اتوماتیک در ایران با ظرفیت تولید 2000 همبرگر در ساعت

بی تردید همبرگر یکی از فست فود های محبوب در بین مردم کشور ماست، تولید همبرگر اغلب با دخالت دست و غیر بهداشتی می باشد. از سوی دیگر تولید همبرگر به تعداد زیاد و وزن های متفاوت بسیار زمان بر است.

راه حل این مشکلات استفاده از دستگاه هایی صنعتی است که بتواند به صورت اتوماتیک این فرایند را با دقت و سرعت مناسب انجام دهد. نمونه های خارجی این دستگاه قبلا توسط چند کشور تولید شده و در بازارهای جهانی موجود است. با توجه به شرایط ارزی و تحریم های بین المللی و با یک بررسی ساده اقتصادی خیلی زود به این نتیجه می رسیم که تهیه این دستگاه ها برای ما ایرانیان مقرون به صرفه نیست. علاوه بر این ارائه خدمات پس از فروش این دستگاه ها سخت و هزینه بر است.

با هدف رفع نیاز بازار داخلی به این دستگاه ها گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت  اقدام به تولید دستگاه همبرگر زن تمام اتوماتیکی نموده است که از لحاظ کیفیت و سرعت برتری محسوسی از نمونه های خارجی دارد.

از مزیت های شاخص دستگاه همبرگر زن اتوماتیک ایرانی که آن را نسبت به رقبای خارجی برتری می دهد، سرعت بالادرتولید همبرگر های یکسانی است که در آن بافت گوشت حفظ می شود. دستگاه همبرگر زن اتوماتیک توانایی تولید 2000 همبرگر با ابعاد و وزن های مختلف در ساعت را دارد.

یکی دیگر از تفاوت های عمده این دستگاه در مقایسه با نمونه های خارجی آن تولید همبرگر بدون دخالت دست و به صورت کاملا بهداشتی می باشد.

این گروه شرایط ویژه ای را برای خرید محصولات خود از طریق پرداخت وام بلند مدت قرض الحسنه فراهم نموده است که می تواند باعث رونق کسب و کار های کوچک و زود بازده باشد.

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت مخترع این دستگاه سابقه ای درخشان در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارد و افتخاراتی نظیر اولین تولید کننده دستگاه کباب گیر تمام اتوماتیک و اولین تولید کننده دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک را در کارنامه خود دارد. که برای تمامی این تولیدات موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع شده است.

این مجموعه محصولات خود را به 5 قاره جهان صادر می کند و خود را به عنوان برند جهانی معرفی نموده است

 این گروه شرایط ویژه ای را برای خرید محصولات خود از طریق پرداخت وام بلند مدت قرض الحسنه فراهم نموده است که می تواند باعث رونق کسب و کار های کوچک و زود بازده باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید

تلفن واحد فروش:03536272294

تلفن همراه:09129743533

مراحل پخت کباب با دستگاه های خط تولید کباب پویا صنعت

طرح_مید_پویا-01.jpgپویا صنعت اولین تولید کننده تخصصی خط تولید کباب شامل دستگاه های کباب گیر|کباب زن|کباب سیخ گیر|کباب کوبیده زن ، کباب پز تابشی، سیخ شوی و همچنین دستگاه همبرگر زن و جوجه سیخ کن

مژده به هموطنان عزیز شرایط فروش اقساطی نیز فراهم شده است .جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.ایمیل :info@pooyasanatco.comتلفن تماس :36272294  035همراه :09129743533

فضای مجازی :0990220579912 ماه گارانتی ،10 سال خدمات پس از فروش .

فروش ، آغاز تعهد ما به مشتری است !

بدون سپرده 50 میلیون وام بگیرید و برای خودتان شغل ایجاد کنید
بدون سپرده 50 میلیون وام بگیرید و برای خودتان شغل ایجاد کنید

اوضاع اقتصادی این روزها در ایران نابسامان است و همه به دنبال سرمایه ای برای شروع یک کسب و کار هستند.

اگر هم سرمایه ای در کار نباشد کار بسیار سخت می شود و همه به فکر وام می افتند. اما وام گرفتن هم شرایط بسیار سختی دارد و باید معمولا سپرده داشته باشید و چند ماه بگذرد و بسیار تلاش کنید تا به شما وام بدهند.

بعد از مدتی هم  تا آماده شدن وام ممکن است اصلا شروع آن کاری که مد نظر شما بوده به صرفه نباشد و شما از انجام آن پشیمان شوید. در این شرایط باید چه فکری کرد؟

برای ساده ترین مغازه هم باید حداقل 20 میلیون سرمایه داشته باشید تا بتوانید در حد یک کسب و کار ساده راه اندازی کنید.

در شرایط امروزه همه می دانیم که خوراکی و غذا همیشه باب میل مردم بوده و هست. غذا و خوراکی حتی در سخت ترین شرایط هم فروش خودش را دارد و هیچ وقت متناسب با شرایط جامعه و تورم خیلی دستخوش تغییر نمی شود. البته بهرحال هر کسب و کاری در تورم و گرانی ضرر خودش را دارد اما رستوران هاو مغازه های خوراکی و سوپرمارکت ها در هر صورت فروش دارند چون غذا و خوراکی  نیاز اصلی و ابتدایی مردم است.

نظرتان راجع به یک مغازه کبابی یا رستوران چیست؟ راه اندازی رستوران هزینه های زیادی دارد ولی اگر کمی متفاوت فکر کنید و کمی خلاق باشید و کیفیت مواد اولیه تان خوب باشد و کیفیت کارتان همیشه ثابت باشد مطمئن باشید موفق می شوید. البته باید پخت انواع غذا را با بهترین کیفیت آموزش ببینید تا غذای خوشمزه ای هم تحویل مشتری دهید.

شما می توانید یک آموزش ساده از انواع کباب ها ببینید و کار خود را شروع کنید. ابتدا می توانید کسب و کار خود را از غذای بیرون بر شروع کنید و سپس به رستوران فکر کنید. شما می توانید برای کباب و کوبیده مرغ یک دستگاه کبابگیر اتوماتیک بخرید و در ساعت از 400 الی 1500 سیخ کباب بزنید. برای همین سرعت سیخگیری بسیار بالا می رود و دیگر نیازی به استخدام نیروی ماهر ندارید . با یک نیروی نیمه ماهر تمام کار شما راه می افتد. دستگاه کبابگیر هیدرولیک 15 سال بدون خرابی کار می کند و تمام قطعات از داخل روغنکاری می شوند.

نکته خیلی کاربردی قالب کباب است که به دلخواه هر ابعاد و وزنی که مد نظر شما است سفارش می دهید و برای شما طراحی و ساخته می شود که جنس قالب از شمش درجه یک آلومینیوم است و با دستگاه فرز CNC ساخته می شود برای همین بسیار دقیق است و اصلا گوشت به قالب نمی چسبد و در کمتر از سه ثانیه یک سیخ کباب از دستگاه تحویل می گیرید. پس مشکل پیدا کردن نیروی ماهری که بتواند تعداد بالایی سیخ کباب به شکل یکسان و شکیل برای شما بزند و همیشه در دسترس باشد حل می شود و شما از این مورد بی نیاز می شوید. خدمت و سرویس به مشتری امر بسیار مهمی است. وقتی در روز تعداد بالایی سیخ کباب بتوانید آماده کنید و کیفیت کارتان خوب باشد پس مشتری دیگر معطلی ندارد و همه مشتریان هم از کیفیت کار هم از سرعت کار شما اطمینان پیدا می کنند و شما را به عنوان یک کبابی یا بیرون بر خوب معرفی می کنند. دستگاه کبابگیر هم برای کباب کوبیده هم برای کوبیده مرغ یکسان است.

نکته دیگر پخت کباب است. می توانید از روش معمولی ذغال استفاده کنید اما ذغال ضررهای زیادی دارد.

 • هزینه خرید ذغال برای حجم کاری بالا به صرفه نیست و مسلما باید جایی برای نگهداری این حجم از ذغال داشته باشید که به صرفه نیست و کثیفی و الودگی بسیار زیادی دارد.
 • پخت کباب با ذغال بسیار مضر است و دانشمندان ثابت کرده اند  که هنگام پخت کباب اشک کباب روی ذغال می ریزد و با ذغال می سوزد و گازی ساطع می شود که سرطان زاست.
 • پخت با ذغال دود بسیار زیادی ایجاد می کند که پس از مدتی کسی که کنار منقل ذغال است بیماری آب مروارید چشم می گیرد.
 • پخت با ذغال تقریبا در اکثر نقاط دنیا و حتی ایران منسوخ شده است و معمولا همه از کباب پزهای تابشی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک مثل سالاماندر استفاده می کنند.

پس به نفع خودتان است که دستگاه کباب پز تابشی استفاده کنید . هم دردسر و آلودگی کمتر می شود هم سرعت پخت بسیار بالا می رود.

مورد دیگر دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک است. جوجه یا چنجه گرفتن بسیار سخت است و زمانبر. این دستگاه در ساعت 400 عدد سیخ جوجه یا چنجه به شما تحویل می دهد که هم می توانید از سیخ چوبی هم سیخ فلزی استفاده کنید و سیستم این دستگاه پنوماتیک(بادی) است. برای پخت جوجه و چنجه هم می توان از سالاماندر یا کباب پز تابشی تمام اتوماتیک که در بالا گفته شد استفاده کنید.

اگر ایده رستوران یا کبابی را دوست ندارید و بیشتر به فست فود علاقه دارید یا غذاهای خانگی می توانید روی دستگاه همبرگرزن(کتلت زن ) اتوماتیک تمرکز کنید.

با این دستگاه چند کار می توان انجام داد. می توانید در انبار خانه خودتان یا انباری اجاره ای یک کارگاه تولیدی همبرگر یا کتلت بزنید و با این دستگاه کتلت یا گوشت همبرگر آماده به صورت سلفون شده  تولید کنید و سپس آن ها را بسته بندی کنید و به تمام فست فودهای کشور یا حتی سوپر مارکت ها بفروشید. این دستگاه به گونه ای است که شما مواد کتلت یا گوشت همبرگر را در مخزن می ریزید و سپس قالب همبرگر یا کتلت با هر ابعاد و وزنی که می خواهید ساخته می شود و گوشت همبرگر یا کتلت شما فرم می گیرد و سپس به طور کامل سلفون می شود.

راه دیگر راه اندازی یک همبرگری یا غذای بیرون بر خانگی به صورت تخصصی است و شما با این دستکاه می توانید تعداد بسیار بالایی همبرگر و یا کتلت تولید کنید و پخت کنید و  به تمام نقاط شهر  در حجم بالا بیرون بر داشته باشید.

گروه تولیدی پویا صنعت مخترع و تولید کننده تجهیزات خط اتوماتیک انواع کباب و همبرگرزن اتوماتیک است.

این شرکت با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال در نظر دارد این تجهیزات را با وام 50 میلیون تومانی در اختیار مردم بگذارد تا همه بتوانند از این فرصت ویژه استفاده کنند و صاحب یک کسب وکار پردرآمد و پرسود شوند .

پویا صنعت با همکاری بانک مهر اقتصاد ایران طرح امید پویا را برای ایچاد اشتغال و حمایت از تولید ملی راه اندازی کرده اند. مبلغ وام 50 میلیون تومان است که به هیچ سپرده ای نیاز ندارد و با اقساط 4 درصد است که باید یکسالعه بازپرداخت شود.  اگر مدارکتان کامل باشد در کمترین زمان با توجه به شرایط حساب بانکی شما وام به شما پرداخت می گردد و شما می توانید تجهیزات مورد نیازتان را از مجموعه پویا صنعت خریداری کنید.  این یک فرصت ویژه است برای راه اندازی یک کسب و کار پردرآمد

لیست تجهیزاتی که شامل طرح امید پویا است:

 1. سیخ کباب کوبیده
 2. سیخ جوجه کباب
 3. دستگاه کبابگیر اتوماتیک  هیدرولیک مدل PS800H
 4. دستگاه کبابپز تابشی تمام اتوماتیک مدل PS1300K3
 5. سالاماندر تابشی مدل PS100K3
 6. سیخ شوی تمام اتوماتیک تمام استیل مدل PS200V
 7. چرخ گوشت 32 تسمه ای
 8. دستگاه همبرگرزن( کتلت زن) تمام اتوماتیک هیدرولیک
 9. دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک

جهت مشاوره و اطلاع از شرایط وام و قیمت ها با واحد فروش پویا صنعت تماس بگیرید.

واحد فروش                                   03536272294 / 09129743533

تلگرام: @pouyasanat_sale

اینستاگرام: pooyasanatco

معرفی انواع قالب های کباب دستگاه کباب گیر اتوماتیک پویا صنعت

whatsapp_image_2018-12-09_at_4-06-32_am-jpeg.jpgمعرفی انواع قالب های کباب دستگاه کباب گیر  اتوماتیک پویا صنعت

دستگاه کباب گیر اتوماتیک پویا صنعت ظرفیت و مدل های متفاوتی دارد. با استفاده از این دستگاه  تعداد 400 الی 1500 سیخ کباب کوبیده و کوبیده مرغ در یک ساعت آماده می شود.

گروه تولیدی پویا صنعت با سال ها تجربه در زمینه تولید تخصصی دستگاه های خط اتوماتیک کباب و با بهره گیری از پیشرفته ترین و بروزترین ماشین آلات صنعتی و با به کارگیری کادر مجرب و توانمند اقدام به طراحی و تولید انواع قالب های دستگاه های کباب گیر اتوماتیک نموده است. قالب های کباب گیر بسیار متنوع است. شما می توانید هر ابعاد و شکلی که مد نظرتان است سفارش دهید و قالب طبق سفارش شما به طور دقیق ساخته می شود.

قالب های کباب گیر اتوماتیک پویاصنعت با نرم افزار به صورت تخصصی و دقیق طراحی می شوند و سپس از شمش درجه یک آلومینیوم با دستگاه فرز CNC و با روکش سرامیک ساخته می شوند.

روکش یا از جنس سرامیک است یا تفلون که این هم وابسته به سفارش مشتری است اما بهتر است بدانید کیفیت سرامیک از تفلون بهتر و همچنین گرانتر است. در هر صورت با این طراحی و ساخت دقیق کباب اصلا به قالب های پویا صنعت نمی چسبد و خشک نمی شود.

اکثر قالب های موجود در بازار از طریق ریخته گری ضایعات آلومینیوم ساخته می شوند که به مرور زمان در قالب ها تخلخل ایجاد می شود و منافذ بازی روی روکش ایجاد می شود و گوشت در منافذ باز قالب گیر می کند که این گوشت در قالب می ماند و بو می گیرد و تمیز کردن ان سخت است. همچنین گوشت به قالب می چسبد و فرم و شکل کباب بهم می ریزد.

قالب های کباب در پویا صنعت از 60 تا 500 گرم طبق سفارش ساخته می شوند. 400 گرم به بالا برای کباب بناب است.البته با هر ابعاد و وزنی ساخت قالب منطقی نیست. ممکن است قالب مورد نظر یک مشتری دارای طول زیاد و عرض و ضخامت کم باشد، در اینصورت کباب نازک می شود و هنگام پخت سفت و خشک می شود.

قالب های کباب گیر مدل ps400 ، وزن 60 گرم تا 120 گرم کباب را با هر ابعادی ساپورت می کنند اما اگر وزن مورد نظر مشتری بیشتر از 120 گرم باشد و بخواهد دستگاهش همان مدل ps400  باشد، دستگاه سفارشی می شود چون باید ابعاد و بدنه دستگاه بزرگتر شود تا قالب 120 گرم به بالا را ساپورت کند.

اما راه حل بهتر سفارش مدل های دیگر است. مدل های ps 700 , p600, ps 500  تا 220 گرم کباب در هر ابعادی را ساپورت می کنند اما اگر بخواهید وزن کباب بیشتر از 220 گرم باشد این سه مدل هم سفارشی می شوند و طبق سفارش و ابعاد ساخت این مدل ها نیز تغییر می کند.

در این موارد کارشناسان پویا صنعت شما را برای سفارش بهترین قالب طبق نیاز شما راهنمایی می کنند.

انواع قالب ها :

 • قالب کباب گیر 60 گرمی
 • قالب کباب گیر 80 گرمی
 • قالب کباب گیر 100 گرمی
 • قالب کباب گیر 120 گرمی
 • قالب کباب گیر 140 گرمی
 • قالب کباب گیر 160 گرمی
 • قالب کباب گیر 180 گرمی
 • قالب کباب گیر 200 گرمی
 • قالب کباب گیر 250 گرمی
 • قالب کباب گیر 300 گرمی
 • قالب کباب گیر 350 گرمی
 • قالب کباب گیر 400 گرمی
 • قالب کباب گیر 500 گرمی

این قالب ها در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما تحویل داده می شود.

صادرات کباب گیر|کباب زن به قاره های اروپا و امریکا

گروه تولید کننده پویا صنعت صادر کننده نمونه کشور در زمینه  انواع کباب گیر|کباب زن|کباب سیخ گیر|کباب کوبیده زن، همبرگر زن، جوجه سیخ کن، سیخ شوی، کباب پز به کشورهای امریکا، کانادا، سوئیس، سوئد، استرالیا، هند، افغانستان و ...

برای خرید این دستگاه های با کیفیت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.ایمیل :info@pooyasanatco.com تلفن تماس :36272294  035 همراه :09129743533 فضای مجازی 09902205799

حضور گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت در دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات تخصصی آشپزخانه های صنعتی، رستوران، فست فود و سایر صنایع وابسته

namayeshgah.jpgحضور گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت در دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات تخصصی آشپزخانه های صنعتی، رستوران، فست فود و سایر صنایع وابسته

دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات تخصصی آشپزخانه­های صنعتی در تاریخ 7 الی 10 دی ماه سال 97در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد و بسیار پربازدید و مفید ارائه شد.

شرکت­هایی همچون پویا صنعت، تابش استیلا، روماکس، مکث، شبستری، هبتور و نوین تجهیز ... در این نمایشگاه حضور داشتند و محصولات خود را به صورت تخصصی ارائه دادند.

افراد متفاوتی در این نمایشگاه حضور یافتند از جمله:

 • رستوران داران و هتل داران برای بروزتر کردن تجهیزات
 • افرادی که قصد راه اندازی رستوران و هتل داشتند
 •  و سایر همکاران مرتبط در این زمینه

هلدینگ پویاصنعت خیلی قوی ظاهر شد و با استقبال بسیاری از بازدید کنندگان روبرو شد.

علاوه بر کباب گیر و کباب پزهای اتوماتیک از محصولات جدید خود یعنی همبرگرزن و جوجه سیخ کن اتوماتیک رونمایی کرد .

جوجه سیخ کن و همبرگر زن اتوماتیک از محصولات جدید پویا صنعت هستند که برای اولین بار در ایران اختراع شده­اند و بسیار پرکاربرد و مفید هستند که مورد استقبال بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفتند.

از بازدید کنندگان غرفه پویا صنعت در  این نمایشگاه می توان به جناب آقای میرابراهیمی رییس اتحادیه صنف رستوران ها و سلف سرویس های تهران، جناب آقای قندهاری رییس صنف فست فود یزد، جناب آقای سامان گلریز،  جناب آقای جعفر ابوالحسنی و پیمان فتحی نژاد از سرآشپزان توانای ایران، مدیریت محترم اتحادیه هتل های گردشگری و جناب آقای بهرام شبستری، جناب آقای اصلان شبستری و مدیریت شرکت طبخ شمیم جناب محمودیان و سایر عزیزان اشاره کرد.

هدف ازاین نمایشگاه معرفی محصولات به صورت تخصصی به همکاران و بازدید کنندگان برای رشد صنعت رستورن و غذا و کیفیت و بهداشت صنایع غذایی کشور بود. 

پویا صنعت با سایر همکاران خود در این نمایشگاه آشنا شد و جلسات مهمی برای همکاری های دوجانبه برای پیشرفت هرچه بیشتر و سهولت کار با استفاده از تکنولوژی صورت گرفت.

جناب آقای میرجلیلی مدیریت مجموعه پویا صنعت و جناب آقای قنادباشی مدیریت فروش این مجموعه هستند که جلسات مهمی در زمینه تجهیزات تخصصی و همچنین صادرات این تجهیزات به خارج از کشور با سایر مدیران برگزار کردند .

هدف پویا صنعت پبشرفت صنعت رستوران و صنایع غذایی کشور از لحاظ بهداشت و ایمنی در بالاترین سطح ممکن است و تایید وزارت بهداشت برای تجهیزات برای مدیر عامل مجموعه بسیار مهم است .

برای رستوران هایی که تیراژ بالایی برای کباب و جوجه کباب و همبرگر دارند، استفاده از تجهیزاتی  که بتوانند کارشان را به سرعت و با نظم و به بهترین شکل ممکن انجام دهند واجب است. همواره دنیا رو به پیشرفت است و مسلما انسان باید برای پیشرفت خود از تکنولوژی استفاده کند. صنعت رستوران و هتلداري هم همینگونه است. با استفاده از تجهیزات بروز کار تمامی پرسنل راحت می شود و سرعت و پیشرفت کار در مواقع شلوغی رستوران بالا می رود. از طرف دیگر بهداشت به طور کامل رعایت می شود و هیچ مورد غیر بهداشتی دیگر وجود ندارد. هزینه های این دستگاه ها نیز تا چند ماه بعد به طور کامل جبران می شود.

پس به شما پیشنهاد می کنم مطالعه ای در این زمینه داشته باشید و با متخصصین پویا صنعت یک مشاوره رایگان داشته باشید تا در این مورد اطلاعاتی کسب کنید.

قاینمب

چگونه می توان در یک ساعت 1000 سیخ کباب آماده کرد؟

چگونه می توان در یک ساعت 1000 سیخ کباب آماده کرد؟

1000 سیخ کباب در یک ساعت ؟ شاید با شنیدن این جمله تعجب کنیم و بگوییم غیر ممکن است. اما در ادامه برای شما توضیح می دهیم.

در رستوران و کبابی ها سرآشپز ماهر هم نمی تواند در یک ساعت 1000 سیخ کباب آماده کند.

کباب یکی از خوشمزه ترین غذاهای ایرانی است که بدون شک هر ایرانی عاشق این غذاست و دوست دارد بهترین و خوشمزه ترین کباب را در بیرون از خانه خود بخورد.

طعم و بافت کباب بسیار مهم است. مواد تشکیل دهنده و نحوه پخت کباب و گوشت با کیفیت از عوامل تاثیرگذار روی نوع کباب است.

نکته مهم انست که نباید گوشت را با پیاز چرخ کرد. ابتدا باید پیاز را چرخ کرد و آب ان را گرفت و سپس با گوشت مخلوط کرد.

بعد از اماده کردن گوشت نوبت به سیخگیری کباب می رسد. هرچقدر هم که نیرو حرفه ای باشد بهرحال بعد از کار مداوم و تکراری از سیخ گیری کباب خسته می شود و بازدهی او پایین می آید. حرکت دست به صورت مداوم رو به بالا برای سیخگیری کباب موجب بروز درد دست و گردن می شود. علاوه بر ان آلودگی از طریق دست ممکن است به کباب انتقال پیدا کند.

ممکن است رستوران شما اخر هفته ها شلوغ باشد و همه مردم برای خوردن کباب رستوران شما صف بکشند اما وقتی کباب زود اماده نمی شود و ان ها معطل شوند بار دومی وجود ندارد و ان ها دیگر به شما وفادار نخواهند بود و شما مشتری خود را از دست می دهید و این یک تبلیغ منفی برای شماست.

پس باید یک راه حلی برای این مشکل پیدا کنید که بتوانید در کمتر از ده دقیقه به مشتری سرویس بدهید و مشتریان شما معطل نشوند.

تمام این مشکلات با کبابگیرهای اتوماتیک پویاصنعت قابل حل است. این دستگاه با نام های دیگری همچون کبابگیر،کابزن،کباب سیخ کن، کباب سیخ گیر، کوبیده زن ، کبابگیر رومیزی، کبابزن اتومات و ... شناخته می شود.

این دستگاه مدل های متفاوتی دارد که به شرح زیر است:

دستگاه کبابگیر اتوماتیک رومیزی مدل ps400h  ظرفیت 600 سیخ در ساعت

دستگاه کبابگیر اتوماتیک مدل ps4500h  ظرفیت 800 سیخ در ساعت

دستگاه کبابگیر اتوماتیک مدل ps600h ظرفیت 1000 سیخ در ساعت

دستگاه کابگیر اتوماتیک مدل Ps700h ظرفیت 1500 سیخ در ساعت

پس به راحتی می توان در یک ساعت 1000 سیخ کباب اماده کرد.

مزیت دستگاه های کبابگیر اتوماتیک پویا صنعت نسبت به مدل های موجود در بازار :

سیستم هیدرولیک

جهز به سیستم تنظیم فشار

قابلیت تنظیم سریع وزن کباب

سیخگیری بدون دخالت دست با رعایت اصول بهداشتی

عدم نیاز به نیروی ماهر

سیخگیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر و عدم ریزش کباب

مجهز به شمارشگر اتوماتیک و کلید قطع اضطراری

طراحی قالب های تخصصی و دقیق

قالب (ابعاد و وزن کباب) مطابق یا سفارش مشتری ساخته می شود.

پوشش دستگاه با ورق استیل

مجهز به دو سنسور افزایش ایمنی و دقت

انتقال بازسازی شده حرارت دست انسان به گوشت در حال تزریق

بسته به ظرفیت رستوران، کبابی یا هتل شما نوع دستگاه کبابگیر انتخاب می شود. با دستگاه کبابگیر پویا صنعت مدل ps400h در یک ساعت می توانید حداقل 500 سیخ کباب داشته باشید. بعد از یک ساعت کار دستگاه باید ده دقیقه استراحت کند.

سیستم این دستگاه بر خلاف سیستم کبابگیرهای موجود در بازار که گیربکسی هستند هیدرولیک است. یعنی دارای مخزن روغن است که قطعات را روغن کاری می کند . برای همین عمر دستگاه بالا است و استهلاک و خرابی بسیار کم است.

اما دستگاه های گیربکسی دارای سیستم مکانیکی هستند که هم سر وصدای بیشتری دارند هم خرابی و استهلاک بیشتر. چون قطعات روغن کاری نمی شوند.

شما با خرید این دستگاه دیگر نیاز به نیروی ماهر برای سیخ گیری کباب نیستید و وابسته به کسی نیستید. مثلا ممکن است برای نیروی ماهر شما مشکی پیش بیاید یا با شما مشکل پیدا کند که در اینصورت باید حتما به فکر یک جایگزین ماهر برای سیخ گرفتن کباب باشید و این خودش بسیار مشکل است. اما با کبابگیرهای اتوماتیک پویا صنعت دیگر نگران این موارد نیستید و همیشه کباب ها اماده سیخ گرفته می شود و به نیروی ماهر نیاز ندارید.

علاوه بر این شما با خرثید این دستگاه بعد از مدتی صرفه جویی در هزینه و انرژی و زمان را متوجه می شوید و هزینه خرید دستگاه بعد از چندماه به شما بر میگردد.

کبابزن های اتوماتیک پویا صنعت از لحاظ کیفیت و عملکرد حرف اول را می زند. این مجموعه به تمام نقاط دنیا از جمله امریکا، کانادا، استرالیا، عراق، انگلیس، عمان و ... صادرات داشته است. این مجموعه به خاطر کیفیت کبابگیرهای تولیدی اش به یک برند تبدیل شده است. شما هم می توانید از این مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید و با عملکرد دستگاه از نزدیک آشنا بشوید و یک انتخاب بسیار خوب برای تجهیزات رستوران،هتل و یا کبابی خود داشته باشید.

فيلم ویدیویی معرفی دستگاه کباب گیر کباب زن گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت مدل ps400H

ىر اين فيلم كيفيت سيخ گیری، وسرعت بالای دستگاه کباب گیر کباب زن پویا صنعت به تصویر کشیده شده است -برای خرید این دستگاه با ما تماس بگیرید.....آدرس دفتر مرکزی : یزد- خیابان شهید رجایی- نبش کوچه ۲۱
تلفکس دفتر مرکزی : ۳-۰۳۵۳۶۲۷۲۲۹۲
قالبسازی و خدمات ماشینکاری : ۰۹۱۳۳۵۵۵۷۹۹
ایمیل : info@pooyasanatco.com  

سایت:- www.pooyasanatco.com